english slovensky

Ponuka práce

Obchodný zástupca - predaj káblov, vodičov a káblových súborov

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:                          Rybničná 38, 831 07 Bratislava
  • Ponúkaný plat:                        uvedieme na osobnom pohovore
  • Termín nástupu:                      ihneď
  • Druh pracovného pomeru:     plný úväzok
Náplň práce:
- predaj káblov, vodičov a teplom zmrštiteľných súborov
- vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov z oblasti výrobcov-OEM, exportérov technologických celkov a inžinierských organizácií
- zvládnutie výrobného programu VUKI;
- aktívne vyhľadávanie nových a udržiavane existujúcich zákazníkov v pridelenom regióne Slovenskej republiky prípadne Maďarska;
- účasť na výstavách, konferenciách, prezentáciách;
- cenotvorba, obchodné rokovania a vyjednávanie obchodných podmienok s odberateľmi;
- príprava technickej dokumentácie a propagačných materiálov;
- manažovanie vzťahov so zákazníkmi;
- aktívna práca vo firemnom software Helios;
- reprezentácia VUKI a.s. smerom k externému prostrediu;
- 4x za mesiac stretnutia v centrále v Bratislave.

Najskôr Vás vyškolíme a vytrénujeme, potom môžete pracovať z "home office" v mieste Vášho bydliska vo vašom regióne.

Zvyčajne tri dni v týždni cestujete a robíte stretnutia so zákazníkmi v regióne a dva dni pracujete doma vo svojom bydlisku.
Je to tímová práca, navzájom si pomáhame, budete mať stálu technickú aj obchodnú podporu z firmy.

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské

Vzdelanie v odbore
Elektrotechnika (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti:
Maďarský jazyk (výhodou)
Anglický jazyk (výhodou)

Počítačové znalosti
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikácia na veľmi vysokej úrovni, technické myslenie, samostatnosť, schopnosť spolupracovať v tíme na realizácii a dokončení projektu, ochota zvládať časovú záťaž, schopnosť doťahovať veci do konca

V prípade záujmu kontaktujte:     Mgr. Andrea Dubrovčáková
                                                          E-mail: nabor@vuki.sk