english slovensky

Elektroizolačné materiály

Po ukončení výroby niektorých elektrotechnických izolantov vo VUKI, a.s., sa táto spoločnosť rozhodla zúročiť dlhoročné skúsenosti z tejto oblasti založením obchodnej spoločnosti, ktorá by nadviazala na jej pôsobenie na relevantnom trhovom segmente. VUKI Trade, s.r.o., bola založená v roku 2001 a je 100% dcérskou spoločnosťou VUKI, a.s.

Zaoberáme sa predajom a distribúciou elektroizolačných materiálov, používaných pri výrobe a oprave elektromotorov, transformátorov a ostatných elektrických strojov a zariadení. Okrem toho poskytujeme aj technologické poradenstvo v daných oblastiach. Sme výhradným zástupcom firmy COGEBI (ČR) na Slovensku a zároveň obchodným zástupcom firiem Isovolta (AT), Favier (FR) a Martindale (USA). Ťažiskom nášho sortimentu sú teda výrobné programy spomínaných firiem. Sú to najmä sľudové izolanty, drážkové izolácie, lamináty a technické plasty. Taktiež distribuujeme výrobky našej materskej spoločnosti a to najmä elektroizolačné laky a živice. Okrem toho sa tiež zaoberáme predajom rozličných doplnkových materiálov ako sú izolačné trubičky, tkanice, lepiace pásky, bandážovacie pásky, opracované diely, drážkové kliny, držiaky uhlíkov, náradie na údržbu komutátorov a podobne.

Podrobnejšie rozdelenie materiálov nájdete v sekciách venovaných jednotlivým firmám, ktoré zastupujeme. Sme pripravení uspokojiť Vaše želanie z oblasti elektrotechnických izolácií a tešíme sa na našu spoluprácu.

VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE NA  www.vukitrade.sk

Kontaktná adresa:

VUKI Trade s.r.o.
Rybničná 38
831 07 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Rastislav Malátek
Telefón:  +421 906 063 235
Fax: +421 906 063 234
Mobil: +421 905  690 987
E-mail: malatek@vukitrade.sk